Konferencja RYZYKA W OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH – ATEX 2017

wpis w: aktualności | 0

W dniach 1-2 czerwca 2017 odbyła się XI już edycja konferencji zatytułowanej „RYZYKA W OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH – ATEX 2017”.

Zorganizowana przez Ośrodek Certyfikacji Usług Przeciwpożarowych wspólnie z delegaturą Wojskową Ochrony Przeciwpożarowej, kierowana była jest do kadry menadżerskiej i zarządzającej, do osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w zakładach pracy, w których występują strefy zagrożenia wybuchem, do pracowników prewencji Państwowej Straży Pożarnej, do rzeczoznawców d/s zabezpieczeń przeciwpożarowych, projektantów i architektów biur projektowych oraz przedstawicieli Firm zajmujących się zagadnieniami ochrony przeciwpożarowej. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji w roli wystawcy prezentując proponowane przez nas rozwiązania z dziedziny Mgłowych systemów gaśniczych. Ze względu na tematykę, szanownych organizatorów i lokalizacje bliską naszej siedziby – Poznania, nasze uczestnictwo w tej cyklicznej imprezie jest już pewną tradycją.

Spotykaliśmy się, jak zawsze z dużym zainteresowaniem naszą ofertą cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu, mamy również nadzieję, że i w kolejnych edycjach weźmiemy udział.